פרויקט אייס תל אביב של חברת ווי בוקס בקומפורט קרדיט הדמייה וויופוינט

YBOX מתכננת לבנות בקרקע ברחוב גבולות פרויקט מגורים ומסחר. זכויות הבנייה הקיימות הן לכ-200 יח"ד וכ-1,030 מ"ר למסחר

חלקה של החברה בהכנסות כ-411 מיליון שקל .

חברת YBOX התקשרה בהסכם תמורות עם בעלי הקרקע בשטח של כ-3,000 מ"ר בשכונת פלורנטין בתל אביב, הסמוכה למיקום שבו החברה בונה את פרויקט מגדלי גת רימון, במטרה לתכנן ולבנות בשטח פרויקט מעורב שימושים של מגורים ומסחר.

החברה דיווחה לבורסה בתל אביב כי התקשרה עם צדדים שלישיים במתווה של עסקת תמורות לרכישת זכויות המוכרים במקרקעין ברחוב גבולות. לפי התוכניות החלות בשטח, זכויות הבנייה העיקריות נאמדות בכ-15,500 מ"ר למגורים, כ-200 יח"ד, וכ-1,030 מ"ר למסחר. להערכת החברה, עלות  הפרויקט נאמדת בסכום של כ-300 מיליון שקל, וההכנסות הצפויות לחברה נאמדות בכ-411 מיליון שקל.

לפי עסקת התמורות, YBOX רוכשת את מלוא זכויות הבעלות במקרקעין בתמורה לשיעור של 54% מסך התקבולים בפרויקט. ביחס לזכויות בנייה נוספות (ככל שתאושרנה), יהיו זכאים המוכרים לשיעור של 50% מתקבולי הפרויקט. המוכרים יישאו בהיטלי ההשבחה בפרויקט לרבות אם תהיה תוספת זכויות.

לדברי יוסי תורג'מן, מנכ"ל קבוצת YBOX נדל"ן, "בהתאם לתקופה שעוברת על ענף הנדל"ן ובהתאם למדיניות החברה בשנה האחרונה, YBOX מקפידה להתמקד בפרויקטים של פינוי בינוי, קומבינציה, ופרויקט גבולות הוא אחד מהם".

הפרויקט תוכנן ע"י האדריכל גידי בר אוריין, לפרויקט תב"ע קיימת ותכנון מוקדם שמאפשרים את הוצאת היתרים לתחילת ביצוע בתוך כשנה. הפרויקט מצטרף לפרויקטי דגל שYBOX כבר בנתה בשכונת פלורנטין: רביעיית פלורנטין, ICE, ו-ויטל, ולפרויקט מגדלי גת רימון שבביצוע".

רויקט גת רימון של חברת וואי בוקס 2 קרדיט הדמייה סטודיו 84
פרויקט גת רימון של חברת וואי בוקס 2 קרדיט הדמייה סטודיו 84

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YBOX נדל"ן הינה חברת ציבורית הפעילה בתחום הנדל"ן ומתמחה בייזום פרויקטים ייחודיים באזורי הביקוש החמים ביותר אשר להם תפיסה אדריכלית פורצת דרך, ובסטנדרט איכותי ומוקפד.