שכונת פארק הים בקרבת חוף הים של נתניה ממוקמת במרחק של כ-250 מ' מהים מציעה בין הייתר דירות פרמיום עם מפרט משודרג בנוסף למגוון חללים ציבוריים מעוצבים ומפנקים.
הפרויקט הנחשק מהווה "פרק חדש בתנופת הפיתוח של העיר נתניה, פנינה נדל"נית שתהפוך לשכונת מגורים יפהפייה ומטופחת" לפי מילותיה של סגנית ראש העירייה ויו"ר ח.ל.ת שירי חגואל-סיידון.
העיר נתניה שוכנת על מישור חוף עם צוקי כרכור גבוהים לאורך כל רצועת החוף. במרכז השכונה פארק ציבורי בשטח של כ- 50 דונם בו שטחים ירוקים, שבילי אופניים, גני שעשועים ומתקני ספורט וכושר.
חברת אלקטרה מציבה רף גבוהה עם מפרט מושקע לשני הבניינים שתוכננו ועוצבו על ידי האדריכל אילן פינקו. במתחם החדש של שני הבניינים, הממקמים בין רחוב ארמס לרחוב בן גוריון שבנתניה, תכנון מרשים הכולל בין הייתר –

• לובי מפואר
• חדר כושר מעוצב ומצויד
• לאונג' דיירים פרטי
• פטיו סינמה חיצוני ייחודי

פרויקט הלייף סטייל מציע דירות של 4-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. ממרפסות ענק תוכלו לבחור בין נוף המשקיף אל הים הנמצא במרחק של כ-400 מטרים לבין נוף פארק ירוק ומפנק.
שני הבניינים שוכנים בלב של פארק נוף מודרני ופסטורלי המכיל פרגולות, שבילי הליכה, מדשאות, ספסלי ישיבה מוצלים מתחת לעצים. כל מה שצריך בשביל חווית מגורים שהיא כולה לייף סטייל של ממש במרחק של כ-450 מטר מהים.
בשכונה תוכלו למצוא מוסדות ומבני חינוך ותיקים וחדשים (גני ילדים ובתי ספר), מבני חברה וקהילה ועוד.

הפרויקט מתגאה בהיותו קרוב לפארק מודרני שתוכנן כך שישמור על ערכי הטבע ויוקפד בבניינו על שימור סלעי הכורכר הנמצאים באזור והמוגרים כמתחם נופי והיסטורי.
פרויקט הלייף סטייל בפארק הים נתניה מספק את הבסיס המושלם לחוויות משפחתיות, יוקרתיות והנאה.

 

לפרטים נוספים אודות פרויקט אלקטרה לייף סטייל פארק הים נתניה >>