מחבר: מערכת

פרויקט "אשדר אגמים – נתניה" הוא פרויקט ייחודי בלב הנוף המקומי. שכונת אגמים מוקמת בין מאות דונמים של שמורת טבע קסומה ופארקים ירוקים, במרחק קצר בלבד מחוף הים ובקרבת שכונת עיר ימים ושכונת פולג במערב נתניה. בלב השכונה מקימה חברת אשדר מגדלי יוקרה יפהפיים, המציעים שילוב נדיר של איכות חיים גבוהה במיוחד ונוחות בלתי מתפשרת .במסגרת הפרויקט ייבנו כ-500 יחידות דיור ועוד שני בנייני בוטיק בגובה של ארבע קומות כל אחד. הדירות כולן יבנו בסטנדרט בנייה גבוה ויכללו מפרט עשיר.

השכונה הפכה לנושא החם בענף הנדל"ן הרבה בגלל המיקום שלה. היא נבנתה ליד פארק אגם החורף, מול נוף ירוק, בסמוך לחוף הים ומול שמורת אירוס הארגמן שבעיר. הבניינים נבנו ממש ליד שמורת הטבע שמשתרעת על פני כ-45 דונם, ותגרום לכל מי שמתגורר באזור להרגיש שהוא נמצא במעין כפר בלב העיר. פארק אגם החורף המפורסם הוא לא היתרון היחיד שנהנים ממנו תושבי השכונה, השכונה נמצאת בסמוך לפארק אירוס הארגמן ובקו אווירי של 800 מטר מהים. הנוף יקבלו הדיירים הוא נוף ירוק שבשמורות הטבע, ולכחול של הים שנמצא במרחק הליכה.

דני, מנהל המכירות של פרויקט "אשדר אגמים – נתניה", הסביר: "הדיירים שלנו באמת הולכים ליהנות מרמת חיים גבוהה מאוד. מדובר באחת מהשכונות היפות והיוקרתיות בנתניה. יש בה שילוב מדהים בין בנייה חדשה, תחושה כפרית, נוף מרהיב עיניים וקרבה לים. אין הרבה פרויקטים שניתן לומר זאת עליהם. ובנוסף, יש כאן את כל היתרונות של לגור בעיר גדולה כמו נתניה ובין השאר קרבה לאזורי התעסוקה בנתניה, חדרה וקיסריה, קירבה למקומות בילוי ומסעדות, כל השירותים שהדיירים צריכים כמו קופות חולים, דואר ובנקים בקרבת מקום, מרכזי קניות ועוד. כל אלה גרמו להצלחה האדירה של השכונה שנבנתה רק בשנת 2010, וכתוצאה גם לעליית המחירים של הדירות בה בשנים האחרונות. אנחנו צופים שככל שהשכונה תמשיך להתאכלס, מחירי הנדל"ן כאן רק יעלו".

הנוף המרהיב והשטחים הפתוחים הם רק חלק ממה שהופך את פרויקט "אשדר אגמים" לייחודי כל-כך. במרחק הליכה תמצאו סביבת חיים מושלמת, שכוללת גני ילדים, בתי ספר ומרכזי קניות, ונסיעה קצרה תביא אתכם לקריית ספיר, פארק העסקים והטכנולוגיה של נתניה, שהפך בשנים האחרונות למוקד בילוי ומסחר.

לא כמו כל כך הרבה חלומות אחרים, את החיים בפרויקט "אשדר אגמים" אפשר להתחיל כבר היום. שלב האכלוס כבר החל, ומגדלי היוקרה עם מגוון הדירות הרחב כבר החלו להתמלא במשפחות שבחרו בלב היוקרתי והירוק של השרון כביתם החדש. גם אתם, כשתתעוררו בכל בוקר מול נופים של ים כחול ושמורת טבע ירוקה, לא תבינו איך אפשר היה לחיות אחרת קודם לכן.