פרויקט תצפית במבוא מודיעים של קבוצת תצפית- קרדיט הדמייה: 3DVISION

החברה מכרה דירת גן בת 6 חדרים בפרויקט "תצפית במבוא מודיעים" במחיר הגבוה בכחצי מיליון שקל לעומת המחיר לפני כמה חודשים ביישוב מבוא מודיעים שנשרף ב-2019 ושוקם.

למרות המלחמה ועל אף הקיפאון היחסי בשוק הנדל"ן הישראלי, קבוצת תצפית נדל"ן מדווחת על עסקה בפרויקט צמודי הקרקע "תצפית במבוא מודיעים" ביישוב הקהילתי המתחדש מבוא מודיעים שבמועצה אזורית חבל מודיעין, במחיר הגבוה בכחצי מיליון שקל ביחס למחירים מלפני כמה חודשים, המשקף את הביקושים הגבוהים לצמודי קרקע בכלל וביישוב בפרט.

תצפית מכרה דירת גן בת 6 חדרים בשטח 150 מ"ר וגינה בשטח 90 מ"ר במחיר של כ-5 מיליון שקל. רק לפני כמה חודשים נמכרה דירה דומה בפרויקט במחיר של 4.5 מיליון שקל. מהחברה נמסר כי עד כמה נמכרו בפרויקט כ-10 יח"ד.

הפרויקט שנבנה על קרקע בשטח של כ-10 דונם כולל 52 יחידות דיור מיוחדות ב-13 מגרשים – 32 צמודי קרקע ו-20 דירות גן-גג. החברה בונה דירות גג-דופלקס בנות 5 חדרים בשטח של כ-153 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ-51 מ"ר , צמודי קרקע בני 5 חדרים בשטח 149-153 מ"ר עם מרפסת בשטח של 47 מ"ר וגינה בשטח של עד  72 מ"ר, במחירים של החל מ-4.9 מיליון שקל (תלוי בדגם שנבחר ובמיקום). בפרויקט יימכרו בשלב ב' גם דירות גן בנות 6 חדרים בשטח כ-147 מ"ר עם גינה בשטח של כ-95 מ"ר. כל יחידות הדיור מותאמות בתכנון שלהן למשפחות ויכללו מחסן ו-2 חניות.

נתי כרמי, משנה למנכ"ל קבוצת תצפית נדל"ן, ציין כי "אנו רואים בעסקה הנוכחית מסר של המשכיות והמשך פעילות של ענף הנדל"ן הישראלי. למרות המלחמה, אנו נפגשים עם המון מתעניינים בפרויקט במבוא מודיעים, ומקבלים הרבה פניות מקהילות שלמות מחו"ל שרוצות לעבור לגור בישראל – זו הפגנת כוח משמעותית של עם ישראל. יש קווי דמיון רבים בין שיקום יישוב מבוא מודיעים שנשרף כמעט כליל, לבין שיקום העוטף שנידרש אליו אחרי המלחמה, ובהחלט ניתן ללמוד מהניסיון".

מבוא מודיעים הוא מושב הממוקם בין שוהם למודיעין קרוב ליציאה לכביש 443, מה שמקנה נגישות גבוהה גם למרכז הארץ. העיר תל אביב מרוחקת 25 דקות נסיעה מהיישוב, ירושלים 35 דקות, ושוהם ומודיעין במרחק כ-10 דקות נסיעה. היישוב בכלל והפרויקט שבונה תצפית בפרט, מציע קרבה למוקדי מסחר, בילוי ופנאי, חיבור לטבע, חיי קהילה עשירים, כולל פיתוח סביבתי עם שבילים, מתקני משחקים ופנאי, מבני ציבור, גני ילדים, מרכז קהילתי ועוד.

נזכיר, כי במאי 2019 פקדה שריפה גדולה את יער בן שמן והתפשטה גם למבוא מודיעים, וחירבה 40 מתוך 50 הבתים שהיו אז ביישוב. מאז נעשו בו עבודות שיקום ופיתוח מקיפות בשיתוף מועצת חבל מודיעין, וכיום הוא עובר תהליכי התחדשות משמעותיים, המושכים אוכלוסיה חדשה בחתך סוציו אקונומי גבוה.

קבוצת תצפית נדל"ן עוסקת ביזמות ואחזקת נדל"ן למגורים, מסחר ולוגיסטיקה. הקבוצה מחזיקה בנכסים מניבים בישראל ומקדמת הקמת מתחם ענק של 70 אלף מ"ר בכניסה ליישוב אלפי מנשה הכולל מסחר, משרדים ומרכז לוגיסטי. בתחום המגורים תצפית מקדמת פרויקטים רבים לאלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, בין היתר בזיכרון יעקב, אלעד, ירושלים, חולון, פתח תקווה, נשר, איתמר, נווה צוף ופרויקטי התחדשות עירונית רבים במרכז ובצפון הארץ.