במתחם בזל היוקרתי בצפון הישן של תל אביב תוקם קולקציית בנייני בוטיק איכותיים. את הפרויקט מקימות חברות עם רקורד מוכח בייזום, תכנון וביצוע מושלם של פרויקטים בכלל ופרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בפרט.
את הפרויקט מקימה אקרו נדל"ן יחד עם תדהר וקיו נדל"ן. באזל TLV. נמצא במיקום מושלם סמוך למתחם באזל האייקוני.

שיתוף הפעולה הייחודי בין שלוש החברות רותם לשירותכם את העוצמה והנסיון של כל אחת ומבטיח לכם את חבילת הערך הגבוה ביותר עבורכם:

-תכנית מנצחת ממנה כל הצדדים מרוצים.
-כתובת אחת לכל אורך התהליך – החל בייזום, דרך התכנון, הרישוי, השיווק, הבנייה, הבדק וכל שנות האחריות.
-גב כלכלי חזק וליווי פיננסי – 100% בטחון עבורכם.
-ביצוע הבנייה בפועל על ידי חברת הבניה תדהר.
-איכות בנייה וגמר בסטנדרט תדהר.
-שירות ברמה הגבוהה ביותר ולווי צמוד.
-מקסום ערך הנכס שלכם באמצעות מערך שיווק מנצח.
בשונה מפרויקטים אחרים של בנייה והתחדשות עירונית, כאן נפגשים שלושה כוחות מובילים בתחום הנדל"ן. שיתוף הפעולה מאפשר לבטא ולנצל את החוזקות הייחודיות לטובתכם. כל אחד מהשותפים מביא איתו לשולחן את המומחיות והמקצועיות שלו, וכל שותף תורם להצלחה ולמיצוי הפוטנציאל של הפרויקט – לתת לרוכשים יותר, על כל מטר.

הרקורד מוכח עם מאות דירות יוקרה :החברות איתרו בניינים בעלי פוטנציאל גבוה להשבחה, ייזמו והרימו את הפרויקטים, תוך ניהול תהליכי בנייה ורישוי ובסופו של דבר העלאת הערך של כל דירה שנמסרה ללקוחות שלנו.

הפרויקט כולל 4 ביניינים עם 184 יחידות דיור ו 7 קומות. בקירבת מתחם באזל היוקרתי הכולל מסעדות, בתי קפה וחנויות ובקירבת אבן גבירול והרכבת הקלה העתידית.

הפרויקט ייבנה על ידי זרוע הביצוע של חברת תדהר ותוכנן על ידי משרד האדריכלים My Architects אשר מתמחה בתכנון מוקפד של פרויקטים אורבניים.

 

 

 

לפרטים נוספים אודות פרויקט באזל אקרו נדל"ן >>