קרדיט תמונה :  Deposit photos

חברת אורון נדל"ן זכתה במכרז נוסף, לבניית 76 יח"ד חדשות בשכונת סיגליות בעיר

כארבעה חודשים בלבד אחרי שזכתה החברה במכרז להקמת 76 יח"ד בשכונת סיגליות בעיר, רושמת אורון נדל"ן הישג נוסף- עם זכיה נוספת, לאותה כמות יח"ד באותה השכונה בעיר * המשמעות: אורון נדל"ן צפויה להקים בעיר 152 יח"ד בשני פרויקטים שונים בשנים הקרובות * תמורת הקרקע והפיתוח במכרז האחרון שבו זכתה בימים האחרונים, תשלם החברה כ-19.6 מיליון ₪

חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, המתמחה בבנייה יזמית למגורים והתחדשות עירונית ברחבי הארץ מדווחת היום על זכייה נוספת במכרז של רמ"י לבניית 76 יחידות דיור בשכונת סיגליות בבאר שבע.

מדובר בזכייה שנייה של החברה לשנה זו בבאר שבע, לאחר שבחודש ינואר האחרון זכתה החברה במכרז דומה באותה השכונה, הכולל גם הוא הקמת 76 יח"ד חדשות, על שטח של כ-4,510 מ"ר שיכלול בנייה רוויה וחניה תת קרקעית.

כאמור, כעת מציינת החברה זכייה נוספת במכרז של רמ"י, להקמת 76 יח"ד חדשות באותה השכונה, הפעם- על שטח המשתרע על פני 4,300 מ"ר, שתמורתו תשלם חברת אורון נדל"ן לרמ"י
19.6 מיליון ₪, הכוללים את ערך הקרקע (3.8 מיליון ₪) והפיתוח (15.8 מיליון ₪). הפרויקט החדש צפוי להיות משווק לשוק החופשי בלבד, ועל פי הערכות החברה בנייתו של הפרויקט צפויה להתחיל במהלך 2022.

חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, הפכה בשנים האחרונות למשמעותית במיוחד בנוף הבאר שבעי, עם הקמתם של פרויקטים שונים בעיר, ביניהם גם פרויקט concept4u, הכולל 284 יחד' בשכונת סיגליות, אותו החברה מאכלסת בימים אלה.

בשנה האחרונה, שיווקה החברה בעיר כ-330 יח"ד בשני פרויקטים שונים, והפכה למותג של איכות ומקצועיות.

מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן: "אנו רואים בבאר שבע הזדמנות נדל"נית מצוינת, והדבר בא לידי ביטוי בכל אחד מהפרויקטים שאנו מקדמים בעיר. החברה בנתה בעשור האחרון מאות יחידות בב"ש והזכייה החדשה בפרויקט היא המשך של מגמה אסטרטגית של החברה להמשיך ולבנות בעיר ב"ש גם בשנים הקרובות.

 

מריו קופל פרופיל – קרדיט אילן בשור

"אורון נדל"ן" הינה חברת בת בקבוצת "אורון אחזקות והשקעות", המקדמת את הקמתן של מאות יח"ד בשנה. בתחום 'מחיר למשתכן', זכתה החברה במכרזים לבניית מאות יח"ד בב"ש, מגדל העמק, אור יהודה, מבשרת ציון וראשון לציון. החברה פועלת רבות גם בתחום ההתחדשות העירונית ולאחרונה אושרו תוכניות שהגישה לפרויקטים בגבעת אולגה בחדרה ובדרך השלום בת"א.