אחרי 18 שנים בתחום ניהול פרויקטים ופיקוח בניה עם ליווי מאות משפחות ויזמים, מוציא אוריאל בן יעקב את ספר ההדרכה 'לבנות נכון – איך לצאת מפרויקט בניה עם חיוך', "משפחות רבות ויזמים מתחילים נכנסים לתהליך בניה בלי להכיר את התהליך, בלי להבין לעומק מה צריך לקרות בכל שלב ושלב ולצערי במקום בנייה, התפתחות ושמחה, לפעמים פרויקטים יכולים לגרום עוגמת נפש עצומה למשפחות. הכל מתחיל מהבנה ותיאום ציפיות" מסביר אוריאל.

הספר הייחודי כולל 376 דפי כרומו בכריכה עבה, מלא בתמונות צבעוניות להמחשת כל פרט ומלווה בשפה פשוטה על פני 33 פרקים את כל תהליך הבניה לאורכו, משלב התקציב והתכנון הראשוני ועד הגינון, הבריכות ואפילו קביעת המזוזות. כיצד ניגשים לפרויקט בניה, מה עושים בכל שלב ושלב, תכנון תואם תקציב, חוזים ותיאומי ציפיות מול קבלנים ואנשי מקצוע, בחירת החומרים והאביזרים, הכרת התהליך ממש משלבי הבסיס ועד הסיום – לכל נושא מתייחס אוריאל בצורה מקיפה אך קלה להבנה, מתוך ניסיון רב השנים בליווי משפחות, יזמים ובונים.

אוריאל בן יעקב, תושב צפת, הוא בעלים של חברת 'בניין עולם – ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה'. הספר נועד לקהל הפרטי, למשפחות הבונות את ביתן, ליזמים, למתכננים ולמפקחי בניה. "ניהול פרויקטים ופיקוח בניה עוסק בראש ובראשונה באנשים, בסנכרון בין מערכות, בעלי מקצוע, תקציבים, רצונות וחלומות של משפחות ויזמים. בפרויקטים רבים נכנסים הלקוחות, המתכננים והקבלנים לסחרור כלכלי ורגשי, מחלוקות ועוגמת נפש רבה. בכתיבת הספר השקעתי זמן רב וזוהי הגשמת חלום, עבורי זוהי אמנות ושליחות להדריך נכון אנשים שבונים כיצד להיכנס נכון לתהליך וכיצד לצאת ממנו עם חיוך", מסכם אוריאל.

לרכישת הספר – שלחו הודעה בווטסאפ או בסמס 058-614-8248