רותי ועמוס נהנו במשך שלושה עשורים מבית פרטי גדול באחת מערי המרכז. שם הם גידלו את שלושת ילדיהם, אירחו בו חברים ובני משפחה. אבל השנים עברו, הילדים גדלו ועזבו, הבית הגדול התרוקן והתחזוקה היומיומית הפכה לנטל שאינו מוצדק, גם אם הנכדים הגיעו לאירוח מדי פעם בגינה. הזוג כבר החל לבחון מעבר לדירה במגדל עם שרותים של בריכה וחדר כושר, אך גילה כי רכישת דירה מעוצבת לפי טעמם במגדל יוקרתי, תיאלץ אותם למכור את הבית, ובתקופה של אי ודאות מדובר באתגר. בד בבד, הקונים הפוטנציאלים המעטים שהגיעו לא התקדמו בעסקה והייתה הרגשה של תקיעות.

עם התחושה הזאת והרצון לשדרג את איכות חייהם, הם הגיעו למשרדי sea one מבית אורנים. מתחם המגורים של seaone , מציע פיתרון מושלם לבני 60 פלוס המחפשים דיור ברמה אקסקלוסיבית עם שירותים עבור הדיירים, חדר כושר, בריכה ואפשרויות אירוח וגילו כי בסכום של כ– 2.5 מליון ₪ פיקדון (עם אפשרות יציאה בכל עת), יוכלו לשדרג את איכות חייהם ולחיות את החלום שלהם לחיות על הים.

הקלאב, הממוקם בקו ראשון לים, מעוצב בסגנון של ריזורט ברמה הגבוהה ביותר, מתחמי בריכות חיצוניות ופנימיות, ספא וחדר כושר, חדרי ישיבות וחדרי עבודה מאובזרים, מתחם כנסים, ובנוסף, חיי קהילה מגוונים: חוגי אמנות, ספורט ותרבות, הרצאות וסדנאות מעשירות. המגורים במתחם כוללים שירותי ניקיון שבועי של הדירה, שירותי תחזוקה והנדימן, שירותי כביסה, שירותי הסעות ועוד.

הקלאב ממוקם מעל הטיילת החדשה של חוף ראשון לציון שתכלול מסעדות שף ,חנויות אופנתיות, בתי קפה וסופרמרקט גדול.

"זוג שמשכיר את הבית הקיים, יכול במחיר שהוא מקבל מהשכירות ועם השקעה נוספת שהיא בסכום של פחות מרבע ממחיר דירה, לחיות בדירה חדשה עם תנאים של ריזורט ובמרכז עירוני סמוך לחוף הים. לא צריך למכור את הבית בתקופה שבה שוק הנדל"ן לא יציב ולוותר על נכס שיקר לליבם במחיר נמוך", מפרטת שירה אורן נחמיאס, משנה למנכ"ל אורנים.

המגורים בקלאב ניתנים לביטול בכל עת. גם אם תבשיל העת למכור את הבית הישן ולעזוב את הקלאב, ניתן לעשות זאת בקלות רבה. כל הליך הכניסה לקלאב פטור ממיסים אין מס רכישה ואין מס שבח וכספי הרכישה מוגנים ע"י רישום בטאבו. עם זאת, ניתן לגור בדירות באופן רציף ללא הגבלה ככל שתרצו להמשיך.

אורנים קלאב 65

הקלאב כולל מגוון גדול מאוד של טיפוסי דירות בגדלים ועיצובים שונים. בחירת הדירה מותאמת לכל לקוח לפי צרכיו, אורח החיים והתקציב שלו, "קיימות אצלנו, לצד יחידות דיור קטנות, גם דירות גדולות ואף דירות גן עם נוף לים ופנטהאוזים. יש גם מי שמחליט (אחרי שהוא מבין שאין באמת אלטרנטיבה טובה יותר ממה שמציע הקלאב),כי הוא רוצה יחידה גדולה יותר ומחפש להשתדרג בתוך הקלאב, כי בוא נודה על האמת, מי יכול לעזוב חלום שהתגשם, מגורים על הים עם כל הפינוקים של החופשה בסיישל?". רותי ועמוס השתכנעו, הם השכירו את הקוטג' המשפחתי, ובקרוב יעברו לגור בדירה עם נוף לים.

seone מציע אלטרנטיבה ייחודית ואטרקטיבית: מצד אחד מתחם מגורים יוקרתי, מצד שני גמישות העסקה מאפשרת לכם להימנע מביצוע עסקת מכירת בית בעיתוי לא מיטבי, ועוד ליהנות מאיכות חיים והגשמת חלום של מגורים קו ראשון לים.

    לקבלת מידע נוסף

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    הנני מאשר קבלת חומר שיווקי (בכפוף לתקנון)