קרדיט תמונה : depositphotos

אב-גד קיבלה רוח גבית מהוועדה המקומית לתכנון ובניה בהוד השרון, אישרה להפקיד את התב"ע בפרויקט התחדשות עירונית ברחוב הרשות 1-9 וברחוב רמתיים 35, הוד השרון

במסגרת הפרויקט ייהרסו הבניינים הקיימים ובמקומם יוקמו 3 בניינים חדשים הצפויים לכלול 186 יח"ד, שטחי מסחר ומשרדים, בתוספת מרתפי חנייה ומחסנים

היקף ההכנסות הצפוי של הפרויקט עומד על כ- 360 מיליון שקל (לא כולל מע"מ) והיקף ההוצאות הצפויות של החברה הינו כ-270 מיליון שקל (לא כולל מע"מ)

בחודשיים האחרונים עדכנה החברה על אישורי הפקדת תב"ע בשלושה פרויקטי ההתחדשות העירונית משמעותיים מתוך צבר הפרויקטים הכולל שלה (כולל הפרויקט כאמור), עם למעלה מ- 1,200 יח"ד, ובהיקף הכנסות צפוי של כ- 2.3 מיליארד שקל (לא כולל מע"מ)

ראם רצון, מנכ"ל החברה: "חתימה על הסכמי התחדשות עירונית עם מעבר לסף החתימות הנדרש, אישורי הפקדת התב"ע בפרויקטי ההתחדשות העירונית, מגבירים באופן משמעותי את הוודאות של הפרויקטים הן בפן התכנוני והן בפן הקנייני ואף מקרבים את מועד התחלתם. כל אלה מחזקים ומקרבים את החברה למימוש הצבר הגדול הקיים ברשותה ולמימוש התחזיות שלה".

אב-גד החזקות, העוסקת בייזום ובניה למגורים בשוק ההתחדשות העירונית, מעדכנת כי הוועדה המקומית לתכנון ובניה בהוד השרון, אישרה להפקיד בתנאים את התב"ע בפרויקט התחדשות עירונית, של החברה, ברחוב הרשות 1-9 וברחוב רמתיים 35, הוד השרון.

במסגרת הפרויקט ייהרסו הבניינים הקיימים (בהם סה"כ 56 יח"ד ו- 14 יחידות מסחר) ובמקומם יוקמו 3 בניינים חדשים אשר יכללו שטחי מגורים, מסחר ומשרדים, בתוספת מרתפי חנייה ומחסנים, אשר עפ"י התכנון צפויים לכלול סה"כ כ- 186 יח"ד (מתוכן 56 יח"ד שייכות לבעלי הזכויות בקרקע ויתרת 130 יח"ד וכ- 900 מ"ר משרדים יהיו בבעלות חברת הפרויקט).

היקף ההכנסות הצפוי של הפרויקט עומד על כ- 360 מיליון שקל (לא כולל מע"מ) והיקף ההוצאות הצפויות של החברה הינו כ- 270 מיליון שקל (לא כולל מע"מ).

אישור הוועדה כאמור, מתווסף לדיווחי החברה מחודש ספט' האחרון, בהם עדכנה החברה כי הוועדה המקומית לתכנון ובניה ברמת-גן, החליטה להמליץ לוועדה המחוזית לתכנון ובנייה להפקיד את התב"ע בפרויקט התחדשות עירונית, של החברה, ברחוב אבא הלל, ברמת גן. וגם על אישור הפקדת תב"ע בפרויקט שערי העיר רמלה.

בכך, היקף ההכנסות הצפוי של הפרויקטים לעיל (1,208 יח"ד), יעמוד על כ- 2.3 מיליארד שקל (לא כולל מע"מ).

אודות אב-גד החזקות

אב- גד החזקות הינה חברת ייזום ובניה למגורים וביצוע (עצמי) המתמחה בשוק ההתחדשות העירונית.  החברה נוסדה בשנת 1996 ע"י אל"מ במיל' מיכאל רצון, ומנוהלת על ידי מנכ"ל החברה, ראם רצון, ומונה כיום 30 עובדים בעלי ניסיון רב בתחומי הנדל"ן השונים. החברה מתמקדת באזורי ביקוש בלבד והינה בעלת מומחיות רבה בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית בכל האספקטים השונים. מאז הקמתה, יזמה והקימה כ- 600 יחידות בכ- 16 פרויקטים שונים.

לפרטים נוספים: ליאור גוטליב, קשרי משקיעים; 050-9200194; lior@gotlive-ir.co.il